Kontrola aktuálního jídelníčku

Kód: 7085
ZDARMAZDARMA 149 Kč –20 %
Kontrola aktuálního jídelníčku (kočka \ pes)
149 Kč –20 % 119 Kč
Skladem

Nejčastějšími příčinami problémů u psů je nesprávná strava. Proto trpí-li váš pes nepříjemnými trávicími nebo kožními problémy, neexistuje pro vás a vašeho psího parťáka lepší řešení, než si nechat zkontrolovat aktuální psí jídelníček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechutná vašemu psímu parťákovi aktuální jídelníček? Nebo co hůř, způsobuje mu trávicí problémy či alergické reakce?

 

Nejčastějšími příčinami problémů u psů je nesprávná strava. My, páníčci, si myslíme, že děláme pro psa jen to nejlepší, ale někdy i to může být na škodu. 

Proto trpí-li váš pes nepříjemnými trávicími nebo kožními problémy, neexistuje pro vás a vašeho psího parťáka lepší řešení, než si nechat zkontrolovat aktuální psí jídelníček

Najdeme-li v krmivu složky, které by mohly být příčinou problému, vyřadíme je a navrhneme vám vhodnou alternativu pro vašeho psa. 

 

Jak to probíhá po zaplacení objednávky? 

Obratem vám zašleme formulář, kde vyplníte všechny potřebné informace. 

  • Značku a nejlépe přesnou recepturu krmiva, 
  • co psa trápí, 
  • zdravotní stav,
  • jak moc vede aktivní život,
  • při zakoupení samotné služby kontrola aktuálního jídelníčku je potřeba zadat osobní odběr - nebude se tak účtovat doprava

 

Jakmile zkontrolujeme složky v krmivu a dáme to do spojitostí s problémy, které nám popíšete ve formuláři, na vaši e-mailovou adresu vám pošleme návrh nové psí stravy.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DK Avatar autora | 20.5.2024
Veliká spokojenost, vstřícnost a profesionalita pana Černína. Vše probere, poradí, do e-mailu napíše rady, maximální spokojenost.
5
JH Avatar autora | 15.2.2024
My jsme zatím ve fázi uklidnění žaludku u psa.Pán doporučil jídlo,které vařím.Poradil další věci kolem stravy a pak půjdeme řešit ingolerance a alergie.Snad se vše pohne ke spokojenosti mé a pejska.
5
Avatar autora | 26.12.2022
Až směšná cena na to, jak skvělý přístup pán má :) nejenom, že jsme zjistili, jaké alergeny se ve stávajícím, ale i předchozím krmivu nacházeli, ale dostali jsme i doporučení na jiné + jaké vyšetření by bylo dobré udělat. Opravdu se vyzná v kvalitě granulí. Lepší jak řešit to u veterináře s hromadou léků, které neřeší příčinu alergie, ale pouze tlumí příznaky. Zatím výsledek nemáme, krmíme krátce, ale určitě je to lepší postup než dávat stále Apoquel. Opravdu doporučuju :)
5
RV Avatar autora | 23.9.2022
Pejsek spokojen na 100%.