Probiotika a prebiotika pro kočky

Podpora zdravého trávení a celkového zdraví vaší kočky je klíčová pro její pohodu a dlouhodobé blaho.
Probiotika a prebiotika pro kočky jsou účinnými nástroji k podpoře rovnováhy mikrobiomu, což může zlepšit trávení, imunitní systém a celkové zdraví vaší kočky.
Probiotika jsou živé mikroorganismy, které příznivě ovlivňují střevní mikroflóru, zatímco prebiotika jsou látky, které podporují růst a aktivitu těchto prospěšných bakterií.
Pro kočky mohou být probiotika a prebiotika užitečná při řešení trávicích potíží, jako jsou průjmy nebo nadýmání, a mohou také posílit jejich imunitní systém, což přispívá k celkovému zdraví a vitalitě.

Úleva od alergií a kožních problémů
Alergie a kožní problémy jsou u psů a koček časté a často jsou spojeny s nerovnováhou střevní mikroflóry. Probiotika pomohou snížit zánětlivé reakce v těle, což vede ke zlepšení stavu kůže a srsti. Zdravá střevní mikroflóra také snižuje citlivost na alergeny.

Při výběru probiotik a prebiotik pro svou kočku je důležité vybírat kvalitní produkty, které jsou speciálně navrženy pro kočky a obsahují vhodné kmeny bakterií a prebiotické látky pro podporu jejich trávení a imunitního systému.

 

4 položek celkem
Healthy Gut - trávicí enzymy pro psy a kočky
Tip TOP PRO ALERGIKY
od 890 Kč

Trávicí enzymy - vhodné nejen při onemocnění pankreatu (slinivky)!vhodné i pro kočky :)

Kód: 6974/400
Soil & Sea - prebiotika a probiotika pro psa
Novinka TOP PRO ALERGIKY
1 040 Kč

Tato prebiotika a probiotika pocházejí z půdy a moře - jsou vhodná pro všechna plemena psů a koček

Kód: 7149
Felix flora - probiotika pro kočky s kočičími kmeny
Novinka Tip TOP PRO ALERGIKY
1 190 Kč

Druhově specifické probiotikum pro všechny plemena koček2 miliardy bezalergenních CFU (jednotky tvořící kolonie)Jediné probiotika s kočičími kmeny. 

Kód: 7310
Love Bugs - prebiotika a probiotika pro psa i kočku
Novinka TOP PRO ALERGIKY
od 890 Kč–5 %
od 890 Kč

Love Bugs od Adored Beast je průkopnický doplněk stravy, který kombinuje sílu prebiotik a probiotik pro podporu zdravé střevní mikroflóry vašeho psa i kočky.Tento produkt je...

Kód: 7419/40