Intoleranční test & eliminační dieta na míru

Kód: 6782
Novinka TOP PRO ALERGIKY
ZDARMAZDARMA
Banner test + jídledníček (produkt)
2 490 Kč
Momentálně nedostupné

Intoleranční test je nejrychlejší cesta k odhalení potravinové intolerance a nevhodných potravinových složek pro psí zdraví
Společně s jídelníčkem na míru dostaneme žaludek a život vašeho psího parťáka do pořádku! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intoleranční test je NEJRYCHLEJŠÍ způsob k navrácení radosti a lehkosti do psího života.  • Test obsahuje seznam 32 položek, na které je pes testovaný. Jedná se o 32 nejběžnějších složek obsažených v krmivu.
  • Testování probíhá z chlupu, ne z krve. Test je tedy mnohem přesnější. Krev je nestálá, chlup je naopak stabilní vzorek, proto je test levnější
  • Výsledky testu jsou uvedeny procentuálně. Položky, které vykazují citlivost na 85 % jsou právě ty, u kterých začíná pes pociťovat symptomy intolerance
  • Testy jsou prováděny na testovacím místě za pomoci biorezonančního přístroje, který měří elektromagnetické vlnění. 
  • Výsledky testu obdržíte elektronicky. A hned po jejich obdržení vás budeme kontaktovat, společně výsledky projdeme a vysvětlíme vám, co to pro vašeho psího parťáka znamená. 
  • seznam testovaných surovin najdete ZDE.

 

ATB a Kortikoidy mohou zkreslit testování, ale Apoquel a Cytopoint nemají na výsledek vliv.
Prednison nemá vliv na testování intolerancí ze srsti. Pejsek může být testován

 

Jak to probíhá po objednání testu: 

  1. Telefonicky vás budeme kontaktovat, abychom doplnili údaje o vašem psovi, které se budou odesílat na testovací místo. 
  2. Obdržíte obálku a v té najdete: předvyplněnou kartu s údaji o vašem psovi, uzavíratelný sáček na vložení vzorku chlupů a obálku s již nadepsanou zpáteční adresou. Tu poté stačí vhodit do schránky České pošty - při podání zásilky nic neplatíte, poštovné je už v ceně balíčku.
  3. Testy jsou vyhotoveny do 10 pracovních dnů od obdržení vzorku chlupů.
  4. Výsledky intolerančního testu obdržíte v elektronické podobě na email.

 

Jak odebrat vzorek srsti a co dalšího je potřeba k testu? 

4-5 jednotlivých chlupů o minimální délce 2 - 2,5 cm vložíte do uzavíratelného sáčku, který vám doručíme v obálce. Srst může být čerstvě vyčesaná, ideálně s ,,vlasovou'' cibulkou na konci. U krátkosrstých plemen psů doporučujeme odebírat chlupy ze spodní strany ocasu, kde jsou nejdelší.
Do obálky, kterou budete posílat se vzorkem chlupů na testovací místo, vkládejte pouze 4-5 jednotlivých psích chlupů. Ne vyčesaný chomáč chlupů. 

Tento produkt lze objednat pouze skrze Českou poštu - tímto zajišťujeme to, že nebudete muset platit za zpětnou zásilku.

Pro zajímavost: 

- Testy z vlasů se provádějí v posledních 50 letech.
K testování je používána Biorezonance. 

- Stejný druh a metoda testu se používá i pro zjištění potravinové intolerance u lidí, a jeho přesnost nemůže ovlivnit ani chemické barvení vlasů. 

 

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VL Avatar autora | 11.5.2023
Po provedeném testu nám pan Radek poslal seznam vhodných produktů pro našeho Jerryho a po telefonické konzultaci jsme vybrali i doplňkové produkty. Vše funguje Jerry je ve skvělé kondici. Je to super, když je Váš parťák veselý a v pohodě. Velice děkujme a určitě doporučujeme.
5
PB Avatar autora | 19.1.2023
Děkujeme za ochotu a rychlé odpovědi na všechny dotazy, týkající se stravy a doplňků pro Tonču. Jsme velmi spokojeni, ještě jednou moc děkujeme.
5
I Avatar autora | 8.12.2022
Děkuji za zpracování alergického testu pro Dina a doporučené produkty. Trávicí enzymy fungují skvěle!
5
I Avatar autora | 28.6.2022
Po několika dnech/týdnech úporných průjmů se trávení naší fenky po poradě s panem Radkem srovnalo. Věc jsme nejprve řešili s VET, ale ten náš bohužel nikam neposunul :/
5
N Avatar autora | 25.5.2022
Test jsme vyzkoušeli na našem pejskovi (mix barzoj X borderka) a vyšla nám pozitivně kukuřice, kuřeci,atd., vše jsme vysadili, dali jsme na p. Radka, který skvělé poradil a nás Jimmy je konečně opět bez problémů