Intoleranční test & eliminační dieta na míru

Kód: 6782
Novinka TOP PRO ALERGIKY
ZDARMAZDARMA
Intoleranční test + eliminační dieta na míru (kočka \ pes)
2 490 Kč
Skladem

Intoleranční test je nejrychlejší cesta k odhalení potravinové intolerance a nevhodných potravinových složek pro psí zdraví
Společně s jídelníčkem na míru dostaneme žaludek a život vašeho psího parťáka do pořádku! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intoleranční test je NEJRYCHLEJŠÍ způsob k navrácení radosti a lehkosti do psího života. • Test obsahuje seznam 32 položek, na které je pes testovaný. Jedná se o 32 nejběžnějších složek obsažených v krmivu.
 • Testování na intolerance probíhá z chlupu, ne z krve. Test je tedy mnohem přesnější. Krev je nestálá, chlup je naopak stabilní vzorek, proto je test levnější.
 • Výsledky testu jsou uvedeny procentuálně. Položky, které vykazují citlivost na 85 % jsou právě ty, u kterých začíná pes pociťovat symptomy intolerance
 • Testy jsou prováděny na testovacím místě za pomoci biorezonančního přístroje Mars III, který měří elektromagnetické vlnění. 
 • Tento přístroj převede a poté uloží vzorek digitální formou na pevný disk počítače. Vzorek tedy musí být naskenován pouze jednou bez přítomnosti klienta. Analýzy je dosaženo testováním oproti předdefinovaným položkám vestavěným do softwarové databáze. Jakmile se zhodnotí kvantové vazby a potvrdí se, „promítnou“ se také do patentu vyhodnocování. 
 • Testování chlupů funguje na bázi molekulárního složení jednotlivých položek a jejich nevhodnosti ke konzumaci.
 • Nejedná se o testy genetického původu. Na určení intolerance není třeba testovat DNA.
 • Přístroj Mars III patří na seznam lékařských snímací zařízení, nicméně stále je řazen mezi alternativní metody testování (biorezonance)
 • Výsledky testu obdržíte elektronicky. A hned po jejich obdržení vás budeme kontaktovat, společně výsledky projdeme a vysvětlíme vám, co to pro vašeho psího parťáka znamená. 
 • seznam testovaných surovin najdete ZDE.

 

ATB a Kortikoidy mohou zkreslit testování, ale Apoquel a Cytopoint nemají na výsledek vliv.
Prednison nemá vliv na testování intolerancí ze srsti. Pejsek může být testován

Intoleranční test dokáže odhalit potravinovou nesnášenlivost (intolerance na určitý druh potravy) nikoliv alergie!

V případě kontrolního testu doporučujeme min. odstup 6 měsíců od vysazení intolerantních složek. 
Kontrolní test v příliš brzkém horizontu (hned za sebou) může být zkreslený.

 

Jak to probíhá po objednání testu: 

 1. Telefonicky vás budeme kontaktovat, abychom doplnili údaje o vašem psovi, které se budou odesílat na testovací místo. 
 2. Obdržíte obálku a v té najdete: předvyplněnou kartu s údaji o vašem psovi, uzavíratelný sáček na vložení vzorku chlupů a obálku s již nadepsanou zpáteční adresou. Tu poté stačí vhodit do schránky České pošty - při podání zásilky nic neplatíte, poštovné je už v ceně balíčku.
 3. Testy jsou vyhotoveny do 10 pracovních dnů od obdržení vzorku chlupů.
 4. Výsledky intolerančního testu obdržíte v elektronické podobě na email.

 

Jak odebrat vzorek srsti a co dalšího je potřeba k testu? 

4-5 jednotlivých chlupů o minimální délce 2 - 2,5 cm vložíte do uzavíratelného sáčku, který vám doručíme v obálce. Srst může být čerstvě vyčesaná, ideálně s ,,vlasovou'' cibulkou na konci. U krátkosrstých plemen psů doporučujeme odebírat chlupy ze spodní strany ocasu, kde jsou nejdelší.
Do obálky, kterou budete posílat se vzorkem chlupů na testovací místo, vkládejte pouze 4-5 jednotlivých psích chlupů. Ne vyčesaný chomáč chlupů. 

Tento produkt lze objednat pouze skrze Českou poštu - tímto zajišťujeme to, že nebudete muset platit za zpětnou zásilku.

Pro zajímavost: 

- Testy z vlasů se provádějí v posledních 50 letech.
K testování je používána Biorezonance. 

- Stejný druh a metoda testu se používá i pro zjištění potravinové intolerance u lidí, a jeho přesnost nemůže ovlivnit ani chemické barvení vlasů. 

 

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VL Avatar autora | 11.5.2023
Po provedeném testu nám pan Radek poslal seznam vhodných produktů pro našeho Jerryho a po telefonické konzultaci jsme vybrali i doplňkové produkty. Vše funguje Jerry je ve skvělé kondici. Je to super, když je Váš parťák veselý a v pohodě. Velice děkujme a určitě doporučujeme.
5
PB Avatar autora | 19.1.2023
Děkujeme za ochotu a rychlé odpovědi na všechny dotazy, týkající se stravy a doplňků pro Tonču. Jsme velmi spokojeni, ještě jednou moc děkujeme.
5
I Avatar autora | 8.12.2022
Děkuji za zpracování alergického testu pro Dina a doporučené produkty. Trávicí enzymy fungují skvěle!
5
I Avatar autora | 28.6.2022
Po několika dnech/týdnech úporných průjmů se trávení naší fenky po poradě s panem Radkem srovnalo. Věc jsme nejprve řešili s VET, ale ten náš bohužel nikam neposunul :/
5
N Avatar autora | 25.5.2022
Test jsme vyzkoušeli na našem pejskovi (mix barzoj X borderka) a vyšla nám pozitivně kukuřice, kuřeci,atd., vše jsme vysadili, dali jsme na p. Radka, který skvělé poradil a nás Jimmy je konečně opět bez problémů