Intoleranční test

Kód: 6770
Novinka TOP PRO ALERGIKY
ZDARMAZDARMA
Intoleranční test (kočka \ pes)
1 990 Kč
Skladem

Intoleranční test je jistá a nejrychlejší cesta k odhalení potravinové intolerance a nevhodných potravinových složek pro psí zdraví

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intoleranční test je NEJRYCHLEJŠÍ způsob k navrácení radosti a lehkosti do psího života. • Test obsahuje seznam 32 položek, na které je pes testovaný. Jedná se o 32 nejběžnějších složek obsažených v krmivu.
 • Testování na intolerance probíhá z chlupu, ne z krve. Test je tedy mnohem přesnější. Krev je nestálá, chlup je naopak stabilní vzorek, proto je test levnější.
 • Výsledky testu jsou uvedeny procentuálně. Položky, které vykazují citlivost na 85 % jsou právě ty, u kterých začíná pes pociťovat symptomy intolerance
 • Testy jsou prováděny na testovacím místě za pomoci biorezonančního přístroje Mars III, který měří elektromagnetické vlnění. 
 • Tento přístroj převede a poté uloží vzorek digitální formou na pevný disk počítače. Vzorek tedy musí být naskenován pouze jednou bez přítomnosti klienta. Analýzy je dosaženo testováním oproti předdefinovaným položkám vestavěným do softwarové databáze. Jakmile se zhodnotí kvantové vazby a potvrdí se, „promítnou“ se také do patentu vyhodnocování. 
 • Testování chlupů funguje na bázi molekulárního složení jednotlivých položek a jejich nevhodnosti ke konzumaci.
 • Nejedná se o testy genetického původu. Na určení intolerance není třeba testovat DNA.
 • Přístroj Mars III patří na seznam lékařských snímací zařízení, nicméně stále je řazen mezi alternativní metody testování (biorezonance)
 • Výsledky testu obdržíte elektronicky. A hned po jejich obdržení vás budeme kontaktovat, společně výsledky projdeme a vysvětlíme vám, co to pro vašeho psího parťáka znamená. 
 • seznam testovaných surovin najdete ZDE.

 

 

Jak to probíhá po objednání testu: 

 1. Telefonicky vás budeme kontaktovat, abychom doplnili údaje o vašem psovi, které se budou odesílat na testovací místo. 
 2. Obdržíte obálku a v té najdete: předvyplněnou kartu s údaji o vašem psovi, uzavíratelný sáček na vložení vzorku chlupů a obálku s již nadepsanou zpáteční adresou. Tu poté stačí vhodit do schránky České pošty - při podání zásilky nic neplatíte, poštovné je už v ceně balíčku.
 3. Testy jsou vyhotoveny do 10 pracovních dnů od obdržení vzorku chlupů. 
 4. Výsledky intolerančního testu obdržíte v elektronické podobě na email.

ATB a Kortikoidy mohou zkreslit testování, ale Apoquel a Cytopoint nemají na výsledek vliv.
Prednison nemá vliv na testování intolerancí ze srsti. Pejsek může být testován

Intoleranční test dokáže odhalit potravinovou nesnášenlivost (intolerance na určitý druh potravy) nikoliv alergie!

V případě kontrolního testu doporučujeme min. odstup 6 měsíců od vysazení intolerantních složek. 
Kontrolní test v příliš brzkém horizontu (hned za sebou) může být zkreslený.

 

Jak odebrat vzorek srsti a co dalšího je potřeba k testu? 

4-5 jednotlivých chlupů o minimální délce 2 - 2,5 cm vložíte do uzavíratelného sáčku, který vám doručíme v obálce. Srst může být čerstvě vyčesaná, ideálně s ,,vlasovou'' cibulkou na konci. U krátkosrstých plemen psů doporučujeme odebírat chlupy ze spodní strany ocasu, kde jsou nejdelší.
Do obálky, kterou budete posílat se vzorkem chlupů na testovací místo, vkládejte pouze 4-5 jednotlivých psích chlupů. Ne vyčesaný chomáč chlupů. 


Tento produkt lze objednat pouze skrze Českou poštu - tímto zajišťujeme to, že nebudete muset platit za zpětnou zásilku.

Pro zajímavost: 

- Testy z vlasů se provádějí v posledních 50 letech.
K testování je používána Biorezonance. 

- Stejný druh a metoda testu se používá i pro zjištění potravinové intolerance u lidí, a jeho přesnost nemůže ovlivnit ani chemické barvení vlasů. 

 

 

5
18x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KO Avatar autora | 10.7.2024
Naprostá spokojenost. Vypadá to, že po půl roce obtíží s trávením a neustálými průjmy mého psa máme vyhráno. Snad. Nechci zakřiknout, ale doporučuji a děkuji.
5
Avatar autora | 12.4.2024
Dobrý den, jsem velmi ráda, že jsem měla možnost využít intolerančního test. Vyloučil, doplnil naše doměnky ohledně problémů fenky a potvrdil diagnózu. Dnes se již mohu lépe orientovat v tom co bude naše fenka baštit a na co si dát pozor. Zároveň musím poděkovat za telefonickou podporu a konzultaci. Pan Radek má široké znalosti a neváhá pomoci. Zároveň oceňuji, že se nesnaží za každou cenu protlačit svoje produkty a má znalosti i o výrobcích krmiva na trhu. Za mě opravdu profesionál s lidským přístupem. Celý obchod DOPORUČUJI a za vše moc děkuji. Martina
5
MH Avatar autora | 2.4.2024
Doporučuji. Test jsem nechala udělat pro svou kočku a dobře jsem udělala :-) Zjistili jsme díky tomu, co jsme potřebovali. Oceňuji skvělý přístup a jednání.
5
SR Avatar autora | 29.5.2023
Úžasný přístup, jsme moc spokojeni. Určitě doporučujeme každému, kdo jen o tom trochu přemýšlí.
5
DW Avatar autora | 18.5.2023
Mohu jen doporučit. Byla odhalena intolerance na mnoho složek potravy. V krmení postupujeme dle výsledků testu a pes je opět ve formě. Dříve jsme zkoušeli vše možné, ale bez úspěchu. Je důležité mít odborné znalosti a ty pan Radek má. Maximální spokojenost. Vždy ochotně a hlavně dobře poradí. Moc děkujeme našemu psímu výživovému poradci.
5
L Avatar autora | 16.5.2023
Určitě mohu jen doporučit, test vyhodnotil alergie, na které bychom jinak nepřišli, děkujeme i za všechny další rady a doporučení!
5
PR Avatar autora | 27.3.2023
Spokojenost po všech stránkách
5
A Avatar autora | 27.1.2023
Test potvrdil alergie. Pan Radek, myslim, ma prehled v tom, co dela a nabizi.Diky PS: Vaš Žerykův mls patri ted k favoritum :).Alice
5
DV Avatar autora | 11.1.2023
100% spokojenost
5
ŠH Avatar autora | 20.9.2022
Spokojenost veliká, vše proběhlo bez problémů a v rámci domluvy.
5
JV Avatar autora | 6.9.2022
Výborné, bez starostí víme, že je se psem vše v pořádku. Bleskové dodání a výsledky byly za pár dní. Bomba
5
ES Avatar autora | 7.8.2022
Jsme spokojeni po všech stranách ! Děkujeme !
5
RL Avatar autora | 7.7.2022
Jsem velmi spokojená.Rychlé jednáni i doručeni.Doporučuji
5
LV Avatar autora | 4.7.2022
Spokojená, komunikace skvělá, doporučuji
5
J Avatar autora | 10.8.2021
Jedním slovem SUPER! Máme doma dvě rotvajlerky a u té mladší jsem stále bojovali se záněty uší a vykusování pacek. Jakmile nám test ukázal co nedávat tak na doporučení pana Černína jsme zvolili granule u kterých již teď po měsíci rapidně ubylo klepání hlavou a vykusování pacek zcela vymizelo. Na ty uši to chce asi ještě čas tak věřím že to časem zcela vymizí. Ještě jednou velké díky za tu péči co jste nám dal. S pozdravem Jindřich