Intoleranční test

Kód: 6770
Novinka TOP PRO ALERGIKY
ZDARMAZDARMA
banner test (produkt)
1 990 Kč
Skladem

Intoleranční test je jistá a nejrychlejší cesta k odhalení potravinové intolerance a nevhodných potravinových složek pro psí zdraví

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intoleranční test je NEJRYCHLEJŠÍ způsob k navrácení radosti a lehkosti do psího života.  • Test obsahuje seznam 32 položek, na které je pes testovaný. Jedná se o 32 nejběžnějších složek obsažených v krmivu.
  • Testování probíhá z chlupu, ne z krve. Test je tedy mnohem přesnější. Krev je nestálá, chlup je naopak stabilní vzorek, proto je test levnější
  • Výsledky testu jsou uvedeny procentuálně. Položky, které vykazují citlivost na 85 % jsou právě ty, u kterých začíná pes pociťovat symptomy intolerance
  • Testy jsou prováděny v laboratoři za pomoci biorezonančního přístroje, který měří elektromagnetické vlnění. 
  • Výsledky testu obdržíte elektronicky. A hned po jejich obdržení vás budeme kontaktovat, společně výsledky projdeme a vysvětlíme vám, co to pro vašeho psího parťáka znamená. 
  • seznam testovaných surovin najdete ZDE.

 

 

Jak to probíhá po objednání testu: 

  1. Telefonicky vás budeme kontaktovat, abychom doplnili údaje o vašem psovi, které se budou odesílat do laboratoře. 
  2. Obdržíte obálku a v té najdete: předvyplněnou kartu s údaji o vašem psovi, uzavíratelný sáček na vložení vzorku chlupů a obálku s již nadepsanou zpáteční adresou. Tu poté stačí vhodit do schránky České pošty - při podání zásilky nic neplatíte, poštovné je už v ceně balíčku.
  3. Laboratoř má 10 dní na vyhotovení testu. 
  4. Poté vám na e-mail přijdou výsledky přímo z laboratoře. My vás telefonicky kontaktujeme a společně probereme a vyhodnotíme výsledky testu.

 ATB a Kortikoidy mohou zkreslit testování, ale Apoquel a Cytopoint nemají na výsledek vliv.

 

Jak odebrat vzorek srsti a co dalšího je potřeba k testu? 

4-5 jednotlivých chlupů o minimální délce 2 - 2,5 cm vložíte do uzavíratelného sáčku, který vám doručíme v obálce. Srst může být čerstvě vyčesaná, ideálně s ,,vlasovou'' cibulkou na konci. U krátkosrstých plemen psů doporučujeme odebírat chlupy ze spodní strany ocasu, kde jsou nejdelší.
Do obálky, kterou budete posílat se vzorkem chlupů do laboratoře, vkládejte pouze 4-5 jednotlivých psích chlupů. Ne vyčesaný chomáč chlupů. 


Tento produkt lze objednat pouze skrze Českou poštu - tímto zajišťujeme to, že nebudete muset platit za zpětnou zásilku.

Pro zajímavost: 

- Testy z vlasů se provádějí v posledních 50 letech.
K testování je používána Biorezonance. 

- Stejný druh a metoda testu se používá i pro zjištění potravinové intolerance u lidí, a jeho přesnost nemůže ovlivnit ani chemické barvení vlasů. 

 

 

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 27.1.2023
Test potvrdil alergie. Pan Radek, myslim, ma prehled v tom, co dela a nabizi.Diky PS: Vaš Žerykův mls patri ted k favoritum :).Alice
5
DV Avatar autora | 11.1.2023
100% spokojenost
5
ŠH Avatar autora | 20.9.2022
Spokojenost veliká, vše proběhlo bez problémů a v rámci domluvy.
5
JV Avatar autora | 6.9.2022
Výborné, bez starostí víme, že je se psem vše v pořádku. Bleskové dodání a výsledky byly za pár dní. Bomba
5
ES Avatar autora | 7.8.2022
Jsme spokojeni po všech stranách ! Děkujeme !
5
RL Avatar autora | 7.7.2022
Jsem velmi spokojená.Rychlé jednáni i doručeni.Doporučuji
5
LV Avatar autora | 4.7.2022
Spokojená, komunikace skvělá, doporučuji
5
J Avatar autora | 10.8.2021
Jedním slovem SUPER! Máme doma dvě rotvajlerky a u té mladší jsem stále bojovali se záněty uší a vykusování pacek. Jakmile nám test ukázal co nedávat tak na doporučení pana Černína jsme zvolili granule u kterých již teď po měsíci rapidně ubylo klepání hlavou a vykusování pacek zcela vymizelo. Na ty uši to chce asi ještě čas tak věřím že to časem zcela vymizí. Ještě jednou velké díky za tu péči co jste nám dal. S pozdravem Jindřich