Králičí kůže - sušené

Kód: 7432
71 Kč
Skladem (>5 ks)

Sušená králičí kůže - 100 % přírodní pamlsek 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Našim sušeným králičím kůžím pro psy se otevírá brána do zdravého a zábavného způsobu žvýkání.

 

Rádi představujeme naši exkluzivní řadu sušené králičí kůže pro psy - přírodní lahůdku, která spojuje radost s ohromnými zdravotními výhodami pro vašeho chlupatého přítele.

Zdravé a šťastné dásně a zuby: Naše sušené králičí kůže jsou ideální pro podporu zdravé dásně a zubů u vašeho psa. Žvýkání této přírodní lahůdky pomáhá odstraňovat zubní plak a brání před tvorbou zubního kamene, což snižuje riziko zubních problémů a nepohodlí spojených se zubním onemocněním.

Bohatý zdroj přírodních živin: Králičí kůže je přirozeně bohatá na živiny, jako je bílkovina, kolagen, který je nezbytný pro zdraví kostí, svalů a kůže psa. Tato přírodní lahůdka je ideální pro poskytnutí podpory pro celkové zdraví a pohodu vašeho mazlíčka.

Bezpečnost a kvalita: Naše sušené králičí kůže jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a pečlivě zpracovány tak, aby poskytovaly bezpečně a chutnou zábavu pro vašeho psa. Jsou bez umělých přísad, barviv a konzervantů, což zajišťuje, že váš mazlíček dostává pouze to nejlepší z přírody.

Dlouhodobá zábava: Svým psům poskytněte dlouhotrvající zábavu a stimulaci s našimi sušenými králičími kůžemi. Tyto lahůdky jsou ideální pro potěšení při žvýkání a nabízejí vašemu psovi hodiny zábavy a radosti.

Podpora místních farem: Sušené králičí kůže jsou vyrobeny s láskou a péčí na místních farmách, což znamená, že podporujeme udržitelné a lokální farmáře.

Zkuste naše sušené králičí kůže pro psy a uvidíte rozdíl ve zdraví, štěstí a pohodě vašeho mazlíčka. Buďte hrdí na to, co dáváte svému psímu příteli, a nabídněte mu to nejlepší z přírody s našimi sušenými králičími kůžemi!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: